Strona główna - ITDesk.pl Strona główna - ITDesk.pl Itdesk Kontakt

Strona główna
Oferta
Nasi klienci
Kontakt
Oprogramowanie                 
W naszym sklepie zamieszczamy pełną ofertę oprogramowania skierowaną dla biznesu. Jednak nie skupiamy się wyłącznie na sprzedaży tego oprogramowania. Dla nas wdrażanie oprogramowania to skomplikowany proces zaczynający się na wyborze odpowiednich narzędzi, a kończący się na szkoleniu pracowników obsługujących daną aplikację. Pomagamy wdrożyć dany program ,a następnie zapewniamy jego konfigurację i konserwację. Nawet najprostsza aplikacja, jeżeli jest świadomie używana jest więcej warta niż rozbudowany program, który używa się jedynie w minimalnym zakresie.

Nowoczesna firma potrzebuje nowoczesnych technologii oraz narzędzi do ich kontroli - oprogramowania. Na zamówienie stworzymy oraz wdrożymy dedykowane oprogramowanie 'uszyte na miarę', zgodne z państwa potrzebami oraz wymaganiami, począwszy od prostych programów wspomagających codzienna pracę, kończąc na rozbudowanym oprogramowaniu do księgowości, sprzedaży czy kontroli magazynów.

Znając problematykę rynku komputerowego w Polsce, od pewnego czasu, w zakres naszych działań weszły również Audyty legalności oprogramowania. Wychodzimy bowiem z założenia, że nie tylko należy walczyć z problemem już istniejącym, ale również robić wszystko by zapobiegać zanim do niego dojdzie. Także i w tym zakresie podjęliśmy współpracę z firmami, które reprezentujemy wystawiając w rezultacie certyfikaty legalności w ich imieniu. W chwili, kiedy piractwo w Polsce sięga 58 %, jest to wręcz niezbędne dla wizerunku firmy audytowanej, zarówno na arenie krajowej, jak i zagranicznej.

  Powierzenie naszym konsultantom kwestii zarządzania licencjami i oprogramowaniem eliminuje ryzyko konsekwencji prawnych dla kadry kierowniczej, w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości przez organy zewnętrzne.

Nasi specjaliści porządkują wszystkie kwestie dotyczące oprogramowania doraźnie lub monitorując cały system na bieżąco. Wymiernym efektem naszych działań jest zabezpieczenie przed sankcjami finansowymi oraz redukcja kosztów związanych z zakupem i aktualizacją oprogramowania. Audyt oprogramowania możliwy jest na kilku płaszczyznach:
   1. inwentaryzacji oprogramowania
   2. zarządzania licencjami i zakupem oprogramowania
   3. wprowadzania polityki legalności
   4. przeprowadzania certyfikacji
IT Desk © 2002 - 2020

STRONY INTERNETOWE - DESIGNERO.PL