Strona główna - ITDesk.pl Strona główna - ITDesk.pl Itdesk Kontakt

Strona główna
Oferta
Nasi klienci
Kontakt
Teleinformatyka                 
Nasza firma zapewnia pełną gamę usług teleinformatycznych. Przeprowadzimy dla Państwa kompleksowy proces wdrożenia sieci teleinformatycznej począwszy od analizy potrzeb przez sporządzenie udokumentowanego projektu, wdrożenie oraz instalację, skończywszy na opiece serwisowej. Zmodernizujemy również już istniejącą sieć, w taki sposób, aby była ona prostsza, wydajniejsza i bardziej niezawodna.

Dzięki zaawansowanym systemom zarządzania opracowanym przez naszych specjalistów, sieci są bardziej niezawodne, jak również bardziej podatne na szybkie dostosowywanie się do zmian w firmie. Opracowaliśmy również rozwiązania, które pozwalają znacznie zwiększyć prostotę sieci przy jednoczesnym zwiększeniu jej funkcjonalności. Sztandarowym produktem w tej dziedzinie są systemy mobilnych stanowisk pracy. Bliskie nam są rozwiązania tzw. inteligentnego budynku.

W czasach powszechnego dostępu do produktów w technologii WIFI, zdecydowanie stawiamy na rozwiązania bezprzewodowe. Projektujemy rozwiązania, które pozwalają łączyć technologie przewodowe z bezprzewodowymi, tak aby sieć WIFI nie była wykorzystywana jedynie przez posiadaczy komputerów mobilnych. Staramy się zastępować elementy przewodowe sieci technologią WIFI wszędzie tam, gdzie może przynieść to korzyści w postaci większej wydajności, mobilności oraz niezawodności sieci.
IT Desk © 2002 - 2020

STRONY INTERNETOWE - DESIGNERO.PL