Strona główna - ITDesk.pl Strona główna - ITDesk.pl Itdesk Kontakt

Strona główna
Oferta
Nasi klienci
Kontakt
Telekomunikacja                 
Dążąc do kompleksowości rozwiązań wprowadziliśmy do naszej oferty usługi telekomunikacyjne. Infrastruktura informatyczna, wbrew pozorom, to dość istotny element każdego przedsiębiorstwa. Pomimo intensywnego rozwoju nowoczesnych technologii (internetu, poczty elektronicznej) w dalszym ciągu 80% komunikacji zewnętrznej zapewnia nam telefonia. Jest to podstawowa droga kontaktu z klientem, dostawcą czy partnerem firmy. Również wewnątrz firmy znaczącą rolę w wymianie informacji stanową telefony.

Wykonujemy usługi z zakresu:
    - Projektowania oraz wykonawstwa sieci telefonicznych
    - Montażu i konserwacji analogowych oraz cyfrowych central telefonicznych
    - Projektowania kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych
    - Doradztwa w zakresie doboru operatorów telefonicznych
    - Wdrażania technologii VOIP oraz jej zarządzania

W zakresie central telefonicznych posiadamy odpowiednie doświadczenie w montażu i konfiguracji najbardziej popularnych marek na polskim rynku, m. in. Platan, Panasonic, Bosh. Nasi specjaliści regularnie uczestniczą w szkoleniach dotyczących produktów wchodzących na rynek.

Staramy się łączyć technologie informatyczne z telekomunikacyjnymi, dlatego nasze instalacje są kompaktowe i mają wiele zastosowań. Skutecznie doradzamy, gdzie wykorzystać komputer zamiast telefonu, a gdzie się to po prostu nie opłaca. Jak zwiększyć efektywność komunikacji wewnątrz firmy lub który operator proponuje lepsze rozwiązania telekomunikacyjne. Wprowadzamy nowe technologie jak np. fax2mail, VOIP i inne.

Będąc firmą należąca do sektora ITC dążymy do rozwoju nowych technologii telekomunikacyjnych. W pełni popieramy rozwój technologii VOIP i sami staramy się korzystać z tych rozwiązań. Wykonaliśmy z powodzeniem już kilka implementacji rozwiązań VOIP do istniejących już systemów telekomunikacyjnych, jak również tworzyliśmy nowe systemy oparte o VOIP. Technologia ta daje nieporównywalne korzyści w postaci niższych rachunków telefonicznych.
IT Desk © 2002 - 2020

STRONY INTERNETOWE - DESIGNERO.PL